עיצוב חדרי נוער

יום שבת, אוגוסט 15, 2009
By admin
</p>
<p>גלית פנינה אבינועם - אדריכלות ועיצוב פנים

גלית פנינה אבינועם - אדריכלות ועיצוב פנים

גיל ההתבגרות הוא תקופה בה המתבגר עובר שינויים רבים וגם החדר שלו משתנה עם הגיל. לפתע, הסגנון הנאיבי הילדותי, הציורים מעולם האגדות, הגוונים הרכים והריהוט הקטן לא מתאימים לסגנונו האישי ולממדי גופו ומתעורר צורך ממשי לעדכן את חדר השינה שלו.

כמו כן, יש לזכור שבני נוער מבלים זמן רב בחדרם ולכן, מומלץ מראש ליצור ממלכה בה ייהנו לבלות ולארח חברים.

אדריכלים ומעצבי פנים משקיעים היום בעיצוב פנים של חדרי נוער כשם שהם משקיעים בעיצוב חדרי האירוח והחדרים הציבוריים של הבית, כמו הסלון, חדרי השינה והמטבח, שכן חדרי הנוער של היום הם לא רק חדרי שינה, אלא גם חדרי פנאי משוכללים וחדרי אירוח מסוגננים המאובזרים בכל הטרנדים שניתן לראות בחדרי המשפחה ובחדרי ההורים.

חדרי נוער – חדרי קונספט

בבואכם לעצב חדר נוער, חשוב מאוד שהנער יהיה מעורב בתהליך כולו, שכן מדובר בחדר שלו ובטעם האישי שלו. מומלץ בטרם בחירת העיצוב, לחשוב ביחד מה מייחד את הנער וכיצד זה יכול לבוא לידי ביטוי בעיצוב. כך למשל, נער ספורטאי, שעוסק בפעילויות ספורטיביות, יתלהב באופן טבעי ממוטיבים ואלמנטים השואבים השראתם מעולם הספורט – כרזות של אירועי ספורט, מיטת נוער על גלגלים, גוונים המזוהים עם נבחרת הספורט האהובה עליו, פינת אימון שבה מכשירי כושר ובדומה.

נערה שאוהבת סטיילינג ושופינג בוודאי תרצה לשים דגש בחדר על הסגנון האופנתי ולכן, תעדיף מראש ארון בגדים גדול ומרווח, תמונות עם סצנות מזירת האופנה ושטיח שמדמה מסלול דוגמנות וכדומה.

לכתבה המלאה…

פלאנט בילדינג – אדריכלות – עיצוב פנים


אדריכלים – מעצבי פניםמדור עיצוב פנים – אדריכלותחשיפת פרויקטיםחדשות: אדריכלות, עיצוב פנים ובנייה.

Tags: , , ,

Comments are closed.